Žodis iš "M" raidės

Koks žodis populiarus Klaipėdos mero širdyje ir galvoje iš M raidės? Ne, tai ne Meilė...

1/29/20241 min read

Koks žodis populiarus Klaipėdos mero širdyje ir galvoje iš M raidės? Ne, tai ne Meilė...

Vilniuje, Panevėžyje, Plungėje, Akmenėje, Švenčionyse ir dar ne viename Lietuvos mieste nuo 2023 metų viešojo sektoriaus įstaigose įrengti vaikų kambariai. Įrengti vaikų kambarius visas valstybines įstaigas, kuriose dirba šimtas ir daugiau darbuotojų, nuo 2023 metų pradžios įpareigojo Vaiko teisių apsaugos įstatymas.

Kas nutiko Klaipėdoje? Nuo 2023 metų ne tik NEįrengė vaikų kambario Savivaldybės administracijos darbuotojų vaikams, bet dar KAIP „BONUSĄ“ PADIDINO DVIGUBAI MOKESČIUS (už prailgintą grupę mokykloje) pradinukams iki 60 Eur tam, kad tikrai Klaipėdiečių šeimoms būtų MAKSIMALIAI NEPATOGU auginti vaikus Klaipėdos mieste. Apie darželių trūkumą jau nebesiplėsiu.

Tuo tarpu Vilniuje ne tik įrengtas administracijos darbuotojų vaikams vaikų kambarys, bet ir po pamokų vaikai nemokamai gali pasilikti mokyklose prailgintose grupėse. Taip taip .. nereikia mokėti po 60 eur/mėn.

Vaikams Lietuvos miestuose įrengiamos erdvės leidžia mažuosius atsivesti į darbą ir ramiai dirbti čia pat laiką leidžiant kartu su savo atžalomis. Miestai rūpinasi savo darbuotojų darbo ir asmeninio gyvenimo balansu, psichologine sveikata, lojalumu ir motyvacija.

Deja... bet ne Klaipėdoje.

Tad grįžtant prie žodžio iš M raidės... panašu, kad tai ne meilė Klaipėdos šeimoms, o tik Mobingas.

Klaipėdos mere, jei nesugebate pasirūpinti visos Klaipėdos vaikais, gal laikas bent administracijos darbuotojų vaikais pasirūpinti ir parodyti pavyzdį kitoms Klaipėdos įstaigoms?